Hurtownia Marcin

Początki firmy sięgają 1996 roku. W pierwszym okresie działalności firma MARCIN, jako działalność gospodarcza osoby fizycznej Pana Marcina Krasnodębskiego, funkcjonowała w branży odzieżowej. W roku 1999 zaistniała na rynku tytoniowym, a przedmiotem działalności stał się handel hurtowy i detaliczny wyrobów tytoniowych. Firma MARCIN stała się bezpośrednim dystrybutorem wszystkich koncernów tytoniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i wciąż zmieniającą się potrzebą i oczekiwaniami klientów, poszerzyliśmy asortyment stając się hurtownią artykułów impulsowych. Obecnie oprócz papierosów posiadamy również w ofercie wyroby i akcesoria tytoniowe, zapałki, zapalniczki bilety komunikacji miejskiej, startery, terminale, baterie, słodycze, napoje i inne. Szeroki asortyment sukcesyjnie uzupełniamy o nowości rynkowe i dopasowujemy się do potrzeb kontrahentów.

Każdego dnia nasi przedstawiciele handlowi docierają do klientów na terenie województwa mazowieckiego. To profesjonalny, młody i otwarty na nowe wyzwania zespół, który pomoże przy tworzeniu i doborze optymalnego asortymentu. Zawsze służy fachową pomocą i błyskawicznie reaguje w przypadku jakichkolwiek uwag czy pytań. Elastyczność w kreowaniu indywidualnej oferty jest naszą zaletą i buduje to naszą przewagę nad konkurencją.

Posiadamy własny transport, co pozwala na szybką i sprawną realizację złożonych zamówień.

Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwija się, poszerzając swoją działalność terytorialną. Nasza wiedza, wysoki poziom umiejętności i ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności, było bardzo pomocne i zaowocowało sprawnym uruchomieniem nowego oddziału firmy w Ostrołęce w 2013 roku.

Od 2014 roku firma MARCIN jest właścicielem marki  KOMODO. Od lat działając w branży tytoniowej doskonale znamy potrzeby klientów. Nasze zaangażowanie, kompetencje i pełny  profesjonalizm pomógł nam na sprawne wprowadzenie własnej gilzy KOMODO, która parametrami i jakością w niczym nie ustępuje największym światowym markom.

Nowością, która ma aktualnie swoją inaugurację na rynku jest KOMODO Energy Drink. Jako młody zespół stawiamy przede wszystkim na świetny produkt, różnorodność i oryginalny design, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie firma jest w fazie dalszego rozwoju i obecnie nosi nazwę KED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.